Naujiena

INFORMACIJA APIE ES FINANSUOJAMO VANDENTVARKOS PROJEKTO EIGĄ

2022 10 04

ES FINANSUOJAMI VANDENTVARKOS PROJEKTAI 2014-2020 M.

NUOTEKŲ TVARKYMO INFRASTRUKTŪROS PLĖTRA TRAKŲ RAJONE

 

Jau skelbėme apie UAB „Trakų vandenys“ ir UAB "Viešųjų investicijų plėtros agentūra" (VIPA) 2020 metais pasirašytą iš Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 05.3.2-VIPA-T-024-02-0002 „Nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Trakų rajone“ sutartį bei projekto veiklas.

2022 metų spalio mėn. jau galime teigti, kad planuoti darbai eina į pabaigą ir bus užbaigti sutartyje numatytu terminu.

Praėjusią žiemą užbaigti rangos darbai Vaivos ir Kampo gatvėse Lentvaryje. Šių gatvių gyventojams jau sudaryta galimybė prisijungti prie nuotekų tinklų. Dauguma būstų šiose gatvėse nutiesė nuotekų komunikacijas savo sklypuose ir sudarė centralizuoto nuotekų šalinimo sutartis. Deja, daugiau kaip dešimties būstų gyventojai vis dar tuo nepasinaudojo.

Likusius projekto darbus (pakloti nuotekų tinklus Pušų, Perkūno, Lelijų, Lakštingalų, Ryto, Tujų, Naujoji, Pietų, Gintaro g.) atlieka rangovas UAB „Panevėžio ryšių statyba“ir didžioji dalis darbų yra finaliniame etape. Jau dabar kviečiame Lentvario miesto: Pušų, Perkūno, Lelijų, Lakštingalų, Ryto, Tujų, Pietų ir Gintaro gatvių gyventojus teikti prašymus išduoti prisijungimo sąlygas. Tą patį siūlome ir šiuo metu dar prie centralizuoto nuotekų tinklo neprisijungusiems Vaivos ir Kampo gatvių gyventojams. Gavę prisijungimo sąlygas galėsite suprojektuoti ir pastatyti trūkstamus nuotekų tinklus savo valdose, bei prisijungti prie centralizuoto tinklo. Kaip gauti prisijungimo sąlygas ir ką tam tikslui reikia atlikti, rasite mūsų int. psl. skiltyje „Prisijungimo tvarka“: https://www.trakuvandenys.lt/prisijungimo-tvarka/ .

Daugiau apie projektą skaitykite ES finansuojami vandentvarkos projektai 2014-2020 m. - Trakų vandenys (trakuvandenys.lt).

UAB "Trakų vandenys" administracija