Naujiena

UAB „ Trakų vandenys“ pagerbė ilgamečius darbuotojus

2021 07 08

... mažas skaidrus vandens lašelis didelio vandenyno pradžia...     

     2021 birželio 30 d. bendrovėje „Trakų vandenys“ buvo ypatinga.  23 – čius metus gyvuojanti įmonė pagerbė savo ilgamečius darbuotojus, kurie įmonėje dirba nuo pirmų įkūrimo dienų, t.y. virš 20 metų ir  su įmone susiejo didžiąją savo gyvenimo dalį. Bendrovės direktorius Romualdas Ingelevičius padėkojo už ilgametę ištvermę ir kantrybę kasdieniniame įmonės darbe, už novatoriškas idėjas ir atsakomybę, už geranoriškumą ir profesionalumą prisidedant prie įmonės augimo, jos ilgalaikių tikslų siekimo ir įgyvendinimo bei įteikė Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos darbo veteranų ženkliukus ir sertifikatus.

     Graži, kukli bendrovės šventė sulaukė ir garbių svečių - Trakų rajono savivaldybės mero pavaduotojos, laikinai einančios savivaldybės mero pareigas, Marijos Puč, savivaldybės administracijos direktoriaus Andriaus Šatevičiaus bei UAB „Trakų vandenys“ valdybos pirmininkės Danės Rudelienės – kurie taip pat tarė šiltus padėkos žodžius bei įteikė darbo veteranams garbės raštus.

     Gražią saulėtą popietę susirinkusius šildė ne tik saulės spinduliai, bet nuoširdus bendravimas ir dėmesys žmogui. Bendrovė didžiuojasi gausiu ilgalaikių lojalių darbuotojų būriu.

UAB "Trakų vandenys" administracija